Społeczeństwo

Konkurs fotograficzny serwisu CORDIS!

Spędzasz lato w biurze lub w laboratorium? A może należysz do tych szczęśliwców, którzy korzystają z wolnego czasu w jakimś bajkowym miejscu? Bez względu na to, czy pracujesz, czy wykorzystujesz końcówkę urlopu, podziel się tym, co robisz, i weź udział w konkursie fotograficznym CORDIS.

Wyślij nam zdjęcie z biura, laboratorium, ulubionej części domu, zdjęcie grupy współpracowników, Twojego miasta, regionu lub miejsca, w którym spędzasz wakacje, z dowolnym egzemplarzem magazynu Research*eu lub broszury CORDIS Results Pack wyświetlonym na ekranie komputera lub smartfona lub w wersji papierowej – co tylko masz pod ręką.
Zachęcamy do utworzenia konta i zaprenumerowania naszych publikacji – magazynów i broszur. Tymczasem pamiętaj: czekamy na Twoje zdjęcia nawet wtedy, jeśli nie masz konta. Nie musisz także prenumerować naszych publikacji.
Jak wziąć udział? Nic prostszego:

1) Zrób zdjęcie: Inspiracji możesz poszukać na naszych stronach na Instagramie lub Facebooku

2) Wyślij dobrej jakości zdjęcia (maksymalnie trzy) na adres outreach@cordis.europa.eu

Podaj swoje imię i nazwisko oraz projekt CORDIS, w którym bierzesz udział (jeśli bierzesz udział w którymś z projektów). Podaj też akronim projektu oraz link do strony projektu w serwisie CORDIS, adres e-mail, swoją narodowość i miejsce zamieszkania oraz swoje konto na Twitterze, Instagramie lub Facebooku (zależnie od tego, z którego serwisu korzystasz) – będziemy mogli Cię oznaczyć w mediach społecznościowych, gdy opublikujemy Twoje zdjęcie. Zespół CORDIS wybierze sześć najlepszych zdjęć w oparciu o kryteria jakości, kreatywności i trafności, a także popularności w mediach społecznościowych. Sześciu zwycięzców otrzyma fantastyczne CORDISowe nagrody.
Trzy najlepsze osoby otrzymają (w kolejności):

1 miejsce – plecak solarny CORDIS
2 miejsce – kamera przygodowa CORDIS
3 miejsce – okulary z kamerą CORDIS
Wszystkie zasady oraz warunki dostępne są tutaj. Oświadczenie dotyczące ochrony prywatności znajdziesz tutaj.


Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Budownictwo pasywne
miniatura
Polityka Prywatności